Minął prawie tydzień wypadałoby coś napisać o IT Academic Day. W weekend miałem fajną wyprawę ze znajomym z uczelni do Głuchołaz [ oczywiście stosowny wpis na blogu będzie wkrótce] , stąd takie “małe” opóźnienie.

Ano wracając do tematu. Cóż ja mogę powiedzieć. Z punktu widzenia słuchacza konferencji i “organizatora” imprezka się udała. Przez wykłady przewinęło się ponad 500 osób.Gadżety rozchodziły się jak świeże bułeczki. Smycze zniknęły chyba po 30 minutach. Szkoda że kubki tak późno dotarły bo część osób przegapiła ten jakże cudowny “item”.

Spodziewałem się że wykłady ludzi z Microsoftu będą jedną wielką kampanią marketingową ale mile się zaskoczyłem bo wykłady były naprawdę ciekawe. Wykład o nowym Visualki 2010 zebrał najwięcej “publiczności”. Wykłady kończyły się dreszczykiem emocji podczas rozdawania nagród. A można było wygrać całkiem fajne rzeczy. Pomijając już koszulki do wygrania były m.in myszki , książki i office 2007 :] Gratulacje dla kolegi Troyana z naszej grupy który wygrał książeczkę do XNA [ oj grupa będzie miała co czytać ^^].

Jestem na tym zdjęciu ^ ^<p> </p>

Było parę problemów niedociągnięć , no ale tak zawsze jest . Tego się nie da uniknąć. Zawsze coś będzie nie tak … zawsze ktoś zapomni za laminować identyfikator [plakaty kierujące na imprezę były genialne po prostu cud techniki]. Ciekawe co spowodowało że mikrofon na samym starcie konferencji wydawał “dziwne” dźwięki. Podziękowania dla panów obsługujących sale za szybką interwencję i dla pani z szatni za pożyczenie pewnej rzeczy :P.

Słowa uznania dla Kamila Mindy za świetne przygotowanie imprezy. Było to pierwsze tak duże przedsięwzięcie naszego “prezesa”. Spotkamy się za rok na jeszcze większej i lepszej Imprezce [z lepszymi gadżetami ;] ]

Pozdrawiam wszystkich “słuchaczy”. Część osób już nie mogła się doczekać kolejnego wpisu :D

Bartłomieju wiem że to przeczytasz bo właśnie dałem ci linka … więc my chcemy więcej fot z imprezki ;]